Przyczyna bólu lewej ręki

Witam dzisiaj rano mnie zaczęła boleć lewa ręka i tak cały dzień może na kilka sekund przestaje ale potem znowu mnie boli pale papierosy i codziennie mam nerwy nie wiem może to przez papierosy.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Jeżeli dolegliwości ręki pojawiły się nagle i towarzyszą mu zmiany w uciepleniu kończyny górnej, zmiany w zabarwieniu skóry należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Możne to oznaczać zaburzenia w krążeniu.
Inna przyczyną tego bólu mogą być zmiany w poszczególnych zmianach lub dotyczyć mięśni.
W tej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania.
Pozdrawiam