Przyczyna bólu nóg od kolan do stóp

mam bardzo dreczace mnie pytanie od czego i dlaczego bola mnie nogi i to przewaznie od kolan do stop Co moze byc tego przyczyna .prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, nie można bez badania lekarskiego określić, podejrzewać przyczyny. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.