Przyczyna bólu od przedramienia do barku

Witam Moim problemem jest ból prawego przedramienia do barku. Rok temu miałam to samo ból biodra i nogi. Leczenie u chirurga ortopedy. Bez efektu. Pomógł Ketonal Forte. Lekarze nie dają skierowania na badanie RTG. Ból przy podnoszeniu ręki-nie nadwyrężona, nie zawiana, itp. Brak gorączki, opuchlizny, pacha nie zmieniona. Co robić. Ketonal to nie wyjście - do jakiego lekarza się udać, jakie badania zrobić. Skąd ten nagły ból? Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.