Przyczyna bólu pod brzuchem u 38-latka

witam, boli mnie pod brzuchem, regularnie cwicze ale wykonalem 40 podnoszen nog na lezaca, ma 38 lat , skad ten bol moze byc ? l

Lek. Katarzyna Szymczak

Bóle podbrzusza mogą występować z wielu przyczyn, mogą być także związane z bólem mięśniowym z powodu zbyt intensywnych ćwiczeń. Jeśli coś Pana niepokoi zalecam wizytę u swojego lekarza rodzinnego, który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie lekarskie.
Pozdrawiam