Przyczyna bólu prawej nogi pod kolanem

Witam. Od trzech dni boli mnie prawa noga pod kolanem. Nie skręciłam ani nie miałam żadnego urazu czy stłuczenia. Obudziła sie rano już z bólem i nie mogłam stanąć na nodze. Najgorzej jest przy zginanie nogi, kucaniu czy wchodzeniu po schodach. Zauważyłam lekka opuchliznę. Obecnie przebywam za granica i nie mam możliwości wizyty u ortopedy. Stosuje Voltairen Max i opaskę ściekowa. Co może być przyczyna bólu i czy mogę sobie jakoś pomoc domowym sposobem?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u ortopedy, ktory po wykonaniu USG stwierdzi, czy przyczyna dolegliwości nie jest stan zapalny. Pozdrawiam