Przyczyna bólu ramienia i przedramienia

bole przedramienia i ramienia i jego przyczyny. Mój wynik badania to jest:serce powiększone w zakresie obu komór Aorta ze zwapnienia mix w łuku. Miąsz płucny bez zagęszczeń. Proszę o odpowiedz

Witam. Bóle tych okolic najczęściej są wynikiem urazu. Powiększenie sera w zakresie komor bardzo często świadczy natomiast o jego niewydolności w związku z czym konieczna jest bezpośrednia ocena lekarska.