Przyczyna drżenia rąk u 30-latka

Witam!. Drżą mi ręce choć nie pije ciężkich alkoholi i nie piję kawy w wielkich ilościach ok. 4-5 na tydzień. Dodatkowo zacząłem zażywać Blumag by uzupełnić braki magnezu, ale drganie jest wciąż widoczne przy podnoszeniu rzeczy, czy to kubka czy łyżki. jaka może być tego przyczyna?

Potencjalnych przyczyn może być wiele, choć charakter ( drżenie kinetyczne- przy wykonywaniu czynności ) może wskazywać na tzw drżenie samoistne ( pytanie o czas trwania objawów, bo drżenie samoistne zazwyczaj stopniowo narasta przełomu drugiej dekady życia do ustabilizowania się w wieku ok 35-40 lat na stałym poziomie.) W każdym razie nie można tego ustalić bez konsultacji z lekarzem i badania lekarskiego. Proponuje konsultacje z neurologiem.