Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 5 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyna jednorazowej skąpej miesiączki

Miesiączkuje już od 5 lat i nigdy dotąd nie zdarzyła mi się skąpa miesiączka a jednak w tym miesiącu jest ona bardzo skąpa pierwszego dnia krwi było nie za mało ale też nie za dużo w drugim dniu krwi było bardzo mało zużyłam tylko dwie podpaski a w 3 jest jej również mało od 7 tygodni biorę lek mycosyst raz w tygodniu ale nie wiem czy to może być powodem mojej skąpej miesiączki ciąża nie wchodzi w grę bo nie współżyje proszę o pomoc ponieważ martwi mnie ta mała ilość krwi.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Tak. mozliwe że to po lekach, zaburzenia miesiączkowania mogą wystąpić przy infekcjach, lekach, stresie, zmianie klimatu, jeśli nadal problem będzie się powtarzał proszę skontaktować się z ginekologiem celem badania.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety