Przyczyna krwawień u mamy chorej na raka jelita grubego

Witam! Moja mama jest chora na raka jelita grubego, rok temu miała wyciętego guza niestety od jakiegoś czasu ma bóle brzucha i zaparcia i przy oddawaniu stolca pojawia się świeża krew , dodam również że mama miała hemoroidy które były kilkanascie lat wcześniej usunięte. Co może być przyczyną krwawień? boję się ze to mogą być kolejne guzy

Odpowiedź da onkolog prowadzący lub chirurg w najbliższej przychodni po zbadaniu!! Ja ,na odległość W-wa-Kamieniec , bez zbadania -nie jestem w stanie nic pomóc!!!zż