Przyczyna krwi w ślinie i zgagi

Witam. Mam 37 lat od dłuższego czasu meczy mnie zgaga, nie pomagają mi tabletki czy syropy na zgage tylko soda oczyszczona którą musze brać nawet dwa razy dziennie. Od kilku dni gdy odkaszlne to wraz ze ślina wypluwam krew. Co może być przyczyną tego krwawienia oraz zgagi, myślałem że to wrzody na żołądku ale żołądek mnie nie boli. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Magdalena StusiĹska

Na podstawie tak mało szczegółowego opisu trudno postawić diagnozę. Na pewno powinien Pan niezwłocznie skonsultować się z lekarzem który ustali przyczynę dolegliwości.