Przyczyna plamień o brunatnej barwie

Witam Od czterech dni mam niepokojące plamienia o brunatnej barwie. Miesiączkuję regularnie,nigdy nie przyjmowałam antykoncepcji. Ostatnią miesiączkę miałam ok 10 lutego i trwała 4 dni. Co może być ewentualną przyczyną plamień?Zaznacze jeszcze,ze ostatnie badanie ginekologiczne miałam w sierpniu i wszystko było ok,łacznie z hormonami i cytologią

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowych plamień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy nadżerką. Jeśli dojdzie do nawrotu dolegliwości to warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.