Przyczyna plamienia po okresie i bólu brzucha

Witam mam pytanie skonczyl mi sie okres po czym 4 dni pozniej zaczelam plamic na brazowo pobolewa mnie brzuch, nie mam mozliwosci pojscia do lekarza jestem za granica za dwa tygodnie wracam do kraju wtedy pojde , a teraz prosze o informacje jakie moga byc przyczyny takich sytuacji

Witam! Przyczyn takiej sytuacji może być bardzo wiele. Do najczęstszych z nich należą wahania poziomu hormonów, infekcje dróg rodnych oraz obecność nadżerek szyjki macicy czy mięśniaków. Jeśli objawy nie będą się powtarzać proszę skontaktować się z lekarzem.