Przyczyna ponownego krwawienia po zastosowaniu tabletek poronnych z powodu obumarłej ciąży

Mialam obumarla ciaze w 6tyg dostalam tabletki poronne.Krwawilam ponad 2 tyg w niedziele zakonczylo sie plamienia,ale dzis we wtorek znow sie pojawily,co sie dzieje?jaka jest przyczyna?co robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.