Przyczyna powstania torbieli w kolanie
Witam.Od czego robi się torbiel w kolanie. OtóŻ rok temu na usg wykazało torbiel łakotki przyśrodkowej także widoczna protruzja rogu bocznego łąkotki. Przyśrodkowej oraz ponad rogiem do tego miałam zgrubienie jakby guzek .Ortopeda wykonał nakłucie i na jakis czas był spokój. Od 3 miesięcy znów odczuwam ból w kolanie czy to może świadczyć o uszkodzeniu łąkotki i czy są inne metody usunięcia torbieli, bo napewno się odnowila.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Torbiele to zbiorniki płynu- przyczyna ich powstawania jest nieznana. Ból w kolanie może pojawić sie z powodu uszkodzenia lakotki i być bardzo uciążliwy.