Przyczyna powstawania podskórnych guzków na twarzy

Witam, chciałabym zapytać co może być przyczyną powstawania podskórnych "guzków" na twarzy , i jak można się ich pozbyć?

Witam. W tym wypadku przede wszystkim należy ocenić co jest przyczyną pojawienia się wspomnianych guzków (tłuszczaki? kaszaki? zakażenia bakteryjne?). Sugeruję konsultację z dermatologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.