Przyczyna powstawania pryszczy na węwnętrznej stronie ud u 25-latki

witam mam nastepujące pytanie od czego robią mi sie pryszcze na wewnętrznej stronie ud? Są to różne pryszcze małe i bardzo "dojrzałe" a takze takie ropne i one są najgorsze bo są duże i bolące. wygląda to nieestetycznie zostaja po nich plamy :( Jak ich sie pozbyc? i jaka jest ich przyczyna czy to podłoże hormonalne ? zauważyłam ze przed okresem robi mi sie ich wiecej i sa bardzo ropne czasem nawet nie ma ropy tylko krew prosze o szybka odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl