Przyczyna problemów ze wzwodem u 35-latka

W ostatnim czasie zauważyłem ze mam problem ze wzwodem i nie wiem co może być tego przyczyna. mam 35 lat stała partnerke zależy m na tym aby było dobrze dlatego pisze o porade aby dowiedzieć się czegos co mogloby być przyczyna tych niepowodzen

Dzień dobry!

Możliwych przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele, zarówno o charakterze medycznym, psychologicznym, jak i sytuacyjnym, w relacji z partnerką itp. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa i postępować za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Pozostaje Panu najpierw skorzystać z konsultacji /leczenia?/ u lekarza urologa, który przeprowadzi podstawową diagnostykę.