Przyczyna słabszego widzenia na jedno oko po założeniu nowych soczewek torycznych

Witam dzisiaj załozylem nowe soczewki toryczne po miesiacu noszenia starych i wydaje mi sie ze troszke slabo widze na jedno oko , jaka moze byc przyczyna

Może być brudna soczewka mimo że nowa, umyć paluszkiem i płynem, może być zła strona soczewki, ,może być zamglenie nabłonka rogówki, może być zmiana w plamce itd. nie musi być powodem soczewka. Pozdrawiam