Przyczyna suchości ust

Witam, Od pewnego czasu a dokładnie w okresie zimowym mam pewien problem z ustami. Usta tak jakby pękają i są suche ( w tych miejscach tak jakby się skóra schodziła?). Smaruję kremem nivea ale nic nie pomaga. Jaka może być tego przyczyna? Dla wglądu podaję link do zdjęcia: http://www.fotoszok.pl/show.php/1898255_1.jpg.html

Witam! Stan warg spowodowany jest ich wysuszeniem przez powietrze atmosferyczne. Proszę zaopatrzyć się w specjalne, ochronne sztyfty do ust bogate w wazelinę oraz dbać o optymalny poziom nawilżenia powietrza pomieszczeń w których się Pan znajduje. Warto również uzupełnić dietę w witaminy z grupy B.