Przyczyna tężyczki u 11-latki

Córka 11lat ma tężyczkę - próba ischemiczna EMG wybitnie dodatnia. Hormony tarczycowe i nadnerczy ma w normie. Wit. D3 (całkowitą i 25OH), Ca i Ca , P też. Mg nawet delikatnie powyżej normy. Jaka może być zatem przyczyna tężyczki? Od 2,5 roku córka ma niemalże bezustannie bolesne "pulsowanie" mięśni nóg, czasem dłoń położnika. Często ma mocno obniżoną temperaturę ciała (34,8), jest osłabiona. Czy jest w Warszawie jakiś lekarz dziecięcy leczący tężyczkę? Byłyśmy u 3 neurologów i endokrynologa.

Rozumiem, ze oceniano poziom wit D, poziom wapnia, fosforu, potasu i magnezu w krwi i w moczu ?
Jaka gazometria krwi??
Jak parathormon?
Czasem napady hiperwentylacji , "nerwy" , sprzyjają atakom tężyczki
do konsultacji pełnej: ENDOKRYNOLOG i Neurolog dziecięcy
Czy córka nie urosła zbyt szybko, Czy się nie męczy ??
Pozdrawiam