Przyczyna wypadania włosów u 6-letniej córki

Mojej 6 letniej córeczce wypadają włosy i jest to duża ilość tych włosów jaka może być przyczyna wypadania tych włosów?będę wdzięczna jeżeli lekarz odpisze.Z góry dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane niedoborem makro i mikroelementów. Inną przyczyną mogą być choroby skóry. Nie można wykluczyć łysienia plackowatego. Proszę udać się z córką na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.