Przyczyna wyprysków na nosie

Wypryski tylko na nosie? Od kiedy zmieniłam pielęgnację na naturalną moja cera ma się coraz lepiej, ale mam wypryski na nosie - czerwone, malutkie. Czoło, policzki i broda są w dobrym stanie i prawie nie ma tam wyprysków. Cała twarz pielęgnuje tak samo ale z nosa wypryski nie znikają. Dodam, że nie są to duże podskórne, ropne wypryski, tylko malutkie czerwone. Co może być przyczyną?? Wizytę o dermatologa mam dopiero za 2 miesiące, dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej opisane zmiany mają podłoże bakteryjne. Nie można wykluczyć innej etiologii zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.