Przyczyna zaburzeń miesiączkowania

Witam, Od dwóch miesięcy moja miesiączka jest "dziwna".Pierwszy dzień jest bardzo obfita,następnego już tylko plamię i dalej już jej nie mam.Wcześniej tak nie miałąm.Od porodu minęło kilka lat.Co może być przyczyną takich zmian? Dziękuję za odp. Pozdrawiam

Witam! Cykle miesięczne zmieniają się w obrębie życia kobiety i mogą przybierać różny charakter. Jeśli miesiączka występuje regularnie, prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju. Warto jedna wybrać się na kontrolną wizytę u ginekologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.