Przyczyny białego stolca u dziecka

Witam. Moj syn (prawie 3 latka ) zaczął ostatnio robic bardzo jasne wrecz białe kupy, jest w trakcie zażywania syropu przciwalergicznego AERIUS ponieważ wystapila u niego ostatnio silna alergia poraz pierwszy, ma apetyt jest energiczny nie zauważyłam jakis zmian czy zachowania osłabienia jest normalny jak zawsze. Czy przyczyna tego jasnego stolca moze byc zażywanie tego syropu? dziekuje za odp. pozdrawiam Kinga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie wątroby, trzustki czy dróg żółciowych. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.