Przyczyny bólu i drętwienia kończyny dolnej lewej do kolana

Chciałam zapytać o możliwe przyczyny bólu i drętwienia kończyny dolnej lewej do kolana od kilu dni....byłam na SOR i badanie neurologiczne wykluczyło udar...Dostałam skierowania do lekarza hir,naczyniowego i ortopedy.Na wizyty te mam czekać jeszcze tydzień.Ból uniemożliwia mi funkcjonowanie .W karcie wypisu jest podejrzenie niedowładu skórnego uda lewego....Proszę o pomoc....

Jeżeli dobrze rozumiem chodzi o neuralgię nerwu skórnego bocznego uda.

Proszę zatem udać się do neurologa bo neuralgia jak każdy ból tego typu wymaga specyficznego leczenia, a w tym wypadku również odpowiedniej diagnostyki np usg pachwin.