Przyczyny bólu pleców, żeber i przedramienia

Witam, od 2 dni odczuwam ból lewej strony pleców jak i żeber oraz przedramienia lewej reki ... nie doznałam żadnego urazu ... ani nic podobnego , proszę o poradę co mogę zastosować lub uczynić bo ból staje się coraz bardziej uciążliwy .... z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany ból może być spowodowany wieloma przyczynami. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza. Do czasu wizyty u lekarza proszę zastosować leki przeciwbólowe dostępne w aptece bez recepty.