Przyczyny bólu pod prawą piersią

Witam, dzisiaj od godziny mniej więcej 10 boli mnie pod prawą piersią. Tyle się nasłuchałam i naczytałam o raku piersi, że teraz jestem przerażona. Ból jest kłujący nasila się przy oddychaniu, kaszleniu, schylaniu się. Nie odstępuje również podczas chodzenie, siadania czy próby położenia się. Co on może oznaczać? Boli przy dotykaniu tego miejsca? Z kim powinnam się skonsultować? Czy to może być coś groźnego? Jak można zmniejszyć ból pod piersią? Jakie mogą być najgorsze scenariusze przyczyn tego rodzaju bólu? Czy to rzeczywiście może być rak piersi? A jeżeli nie to co innego może wywołać tego rodzaju objawy? Proszę po pomoc i poradę. Dziękuję.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej jest to wynik urazu. Jesli ból nie ustąpił proszę zgłosić sie do lekarza.

Pozdrawiam.