Przyczyny braku orgazmu

zadawałam pytanie o skierowanie do seksuologa- prywatna wizyta to 150 zł - nie stać mnie. Co może być przyczyną braku orgazmu u mnie? Po prawie 3 latach regularnego współżycia, starań męża, próbowania różnych technik, pozycji. Nie mam zahamowań (a przynajmniej tak mi się wydaje), nie miałam żadnych negatywnych przeżyć zw. z seksem. Nie masturbowałam się przed ślubem, próbowałam ostatnio, bo czytałam że to może pomóc w kwestii orgazmu - ale bez efektów. Proszę o pomoc.

Witam !
Na pani pytanie o przyczynę braku orgazmu nie ma jednoznacznej odpowiedzi , ponieważ może być wiele przyczyn tego stanu. Przez internet nie da się tego opisać - tym bardziej kiedy nie ma się kontaktu bezpośredniego i całej pani historii seksuologicznej. Proszę poszukać seksuologa, który przyjmuje na NFZ w poradni zdrowia psychicznego w pni okolicy, w mojej tacy specjaliści są . Pozdrawiam

Witam, uprzejmie informuję, że na stronach internetowych NFZ danego regionu znajdzie Pani wykaz lekarzy seksuologów, którzy przyjmują pacjentów w ramach NFZ. W swojej wypowiedzi wykluczyła Pani kilka możliwych wyjaśnień swojego problemu ale jest znacznie więcej możliwych przyczyn anorgazmii u kobiet. Sprawa wymaga najprawdopodobniej specjalistycznych badań, nie da się tego załatwić przez internet. Proszę udać się do lekarza.