Przyczyny braku walki organizmu z chorobą

Witam, ostatnio dosyć często choruję. Niedawno miałam ostre zapalenie gardła oraz ślinianek z nadżerkami i naciekami (prócz tego brak innych objawów, temperatura 35,5 i dobre samopoczucie) Po zrobieniu badań krwi wszystkie wyniki w NORMIE ! Dostałam antybiotyk Amoksiklav 1000 (wybrany oczywiście do końca) ale znów dopadła mnie kolejna choroba, infekcja (czerwone plamki na velum) do tego oczywiście zapalenie pęcherza. Jakie mogą być przyczyny braku walki organizmu z chorobą ?? Pozdrawiam.

Ot i widzi Pani, wyjaśnienie. To ja wskaże źródło, żeby długo nie szukać - mylne postrzeganie definicji choroby i sposobu leczenia.
Zapalenie, infekcje, świadczą chociażby o prawidłowej pracy systemu odpornościowego.