Przyczyny ciąży bezzarodkowej

Witam!pisze juz 4 raz i nie dostalam w ciagu 24 godz emeila z odpowiedzio na moje pytanie.Moze tym razem sie uda.A mianowicie chodzi o ciaze bezzarodkowa.Chcialam zapytac jakie moge zrobic badania zeby odkryc przyczyne 2 krotnego zajscia w ciaze bezzarodkowa.Czy jest szansa na 3 ciaze i urodzenie zdrowego dziecka.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądze że jest szansa, ale nie jestem w stanie bez zadnych badań okreslić prawdopodobieństwa zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka, sugeruje rozmowę z ginekologiem oraz wizyte w poradni genetycznej.