Przyczyny częstych utrat przytomności

Witam, przeszedłem trzykrotne utraty przytomności (dwie z nich zakonczyły się licznymi urazami głowy) ostatni obył się bez uszczerbków fizycznych. Przytomność straciłem wg inf osób postronnych na ok 15 min. , odzyskałem świadomość dopiero po iterwencji pogotowia. Diagnostyka w szpitalu (echo serca, eeg glowy, rezonans głowy) wykluczyła zaburzenia funkcjonowania serca i głowy. Kardiolog zasugerował padaczkę, ale bez jednoznacznego potwierdzenia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, w Pańskiej sytuacji powinien przejść pełną diagnostykę neurologiczną. Konieczny jest dokładny wynik, badanie przedmiotowe, badnia dodatkowe, w tym obrazowe. Dopiero wówczas możliwe będzie wskazanie dalszego postępowania. Pozdrawiam