Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyny drętwienia palców u młodej osoby

Witam.Od czasu do czasu drętwieją mi palce lewej ręki.Nie jest do jakoś dokuczliwe ,ale zastanawiam się co to może być?Przy drętwieniu palców nie pomaga nawet ruszanie czy masaż ich, dopiero po paru minutach to przechodzi.Co w takiej sytuacji robić.Jakieś ćwiczenia czy coś innego?Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Dzień dobry, Objaw drętwienia palców może być spowodowany neuropatią obwodową, czyli zaburzeniem spowodowanym uciskiem, zapaleniem, niedokrwieniem czy też uszkodzeniem nerwu. Ze względu na nerw, który w danym czasie jest ,,uszkodzony bądź uciśnięty" przyczyną może być zespół cieśni kanału nadgarstka, kanału łokciowego lub tzw ,,porażenie sobotniej nocy". Konieczna jest wizyta u lekarza neurologa aby postawić prawidłową diagnozę i rozpocząć leczenie. Pozdrawiam serdecznie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety