Przyczyny kłucia w lewym jajniku

Witam mam pytanie, byłam wczoraj u ginekologa na zwykła kontrole, ale zadałam również Pani Dr pytanie ponieważ co jakiś czas boli mnie lewy jajnik tzn są to ukłucia które przechodzą za chwilę, Pani doktor zrobiła mi USG dopochwowe ale powiedziała że wszystko ok, natomiast ból się pojawia coraz częsciej, i na zdjęciu USG jest taka czarna plama. Co może ona oznaczać? Dodam że na zdjęciu USG ze zeszłego roku nic takiego niema.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić wydruku z USG, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Ponadto nie napisała Pani w którym dniu cyklu było wykonane USG - czarna plama może być bowiem pęcherzykiem dominującym. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości proszę ponownie udać się na konsultację i zapytać lekarza prowadzącego.