Przyczyny kolan szpotawych

Witam, mam kolana szpotawe od ok. 6-7 lat (aktualny wiek 19). Do jakich specjalistów się udać na wizytę. Jakie sąprzyczyny oraz co mogę zrobić by to wyleczyć, zachamować i ogólnie wiedza na ten temat z poradami

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.