Przyczyny kolkowych bóli brzucha

witam od kilku miesiecy mam bole kolkowe i klujace brzucha, bole bardzo nasilaja sie pod lukami zebrowymi, oraz promieniuja silnie do prawego jajnika, bola mnie rowniez plecy, mam zaparcia i czasami stany podgoraczkowe.Dwa razy bylam w szpitalu z podejrzeniem kamieni w pecherzyku zolciowym. Mam zrobiona gastroskopie, kolonoskopie, usg jamy brzusznej, wymaz cytologiczny i badania krwi wszystko w normie. Martwie sie bo bole bardzo sie nasilily a nie wiem juz gdzie szukac przyczyny??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani wykonane tak liczne badania, które nie wskazują na żadne nieprawidłowości, być może warto zastanowić się nad psychogenną etiologią objawów. Tak naprawdę pozostaje jednak jeszcze CT jamy brzusznej, które może mieć Pani potencjalnie wykonane. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą gastrologiem.