Przyczyny krost przypominających czyraki na plecach

Witam mam pytanie, dotyczące krost na plecach u mężczyzny, wyglądają jak czyrak, wrzód no nie wiem jak to nazwać, jest to guzek po ściśnięciu tego, wypływa ropa po nakłuci, występują na dole pleców, czy mogę prosić o pomoc w leczeniu oraz przyczyny?

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie! Konieczna wizyta u chirurga , który pobierze wymaz z wydzieliny , wyśle do wykonania posiewu i antybiogramu w celu postawienia rozpoznania jaka bakteria jest odpowiedzialna za występowanie ww. objawów i na jakie antybiotyki jest ta bakteria wrażliwa , tzn.jakim antybiotykiem miejscowo i ogólnie ją zwalczyć!!! zż