Przyczyny krwi na sutku

witam mmam37 lat i moie pytanie dotyczy moiego lewego sudka raz na jakis czas poiawia sie troche krwi na lewym sudku nic mnie nie boli oby dws sudki sa takie same wiec nie wiem jaka moze byc przyczyna naie ide do lekaza bo te obiawy sa bardzo zadki prosze o porade z góry dziekuje

Krwawienie z piersi, bez bólu jest objawem nieprawidłowym. Koniecznie powinna zgłosić się Pani do lekarza na badanie piersi, a potem ew. uzupełniającą diagnostykę obrazową (np. USG, mammografię (?)).