Przyczyny łzawienia oczu i zaburzeń widzenia

Witam mam problem z oczami. Otóż strasznie mi łzawią, dzień w dzień i mam problem ze skupieiem wzroku. Co może być tego przyczyną?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, być może przyczyną Pańskich dolegliwości może być tzw. zespół suchego oka. Proszę zgłosić się do okulisty, który po wykonaniu odpowiednich badań wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyn łzawienia oczu może być wiele, m.in.: podrażnienia mechaniczne, infekcje, alergie. Konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza okulisty. Pozdrawiam.