Przyczyny mleka w piersiach

Witam. Mam problem, tak to nazwijmy... mam od jakiegoś czasu mleko w piersiach. Ostatni okres to było 4 dni plamienia i 2 dni okresu. Skończył mi się z 2 tygodnie temu. Po tym czasie miałam jakieś dziwne brązowe plamienia. Żadnych wymiotów, mdłości, bolących piersi. Mam już jednego syna i jestem po skróceniu szyjki macicy. Byłam u ginekologa z jakieś 1,5 miesiąca temu i było wszystko w porządku. Wyniki cytologii też i wyniki mammografii też. Pomocy. Wybrałabym się do lekarza, ale przez moją pracę nie mam jak >:(

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Mlekotok nie jest objawem wczesnej ciąży. Z Pani opisu wynika, że może Pani cierpieć na zaburzenie hormonalne - hiperprolaktynemię. Objawy tego schorzenia to m.in.: nieregularne, skąpe lub obfite miesiączki, brak owulacji, niepłodność, spadek libido, mlekotok, hirsutyzm. Proszę udać się do lekarza ginekologa, który wypisze Pani skierowanie na badanie stężenia prolaktyny we krwi.

Pozdrawiam serdecznie!