Przyczyny nawracającego bólu nogi

Witam. Od dłuższego czasu bolą mnie nogi głównie id kolan w dół, ból nasila się przy chodzeniu bądź staniu a nawet dokucza i w nocy z tym że lewa noga boli cała czym mogą byc spowodowane takie bóle

Dzień dobry,

Bóle kończyn dolnych mogą być spowodowane różnymi czynnikami: siedzącym trybem życia (następuje wtedy zmniejszony przepływ krwi), niedoborem pierwiastków mineralnych, zaburzeniami krążenia krwi, żylakami itp. Jeżeli ma Pani uczucie ciężkości nóg i czasami są one obrzęknięte proszę zgłosić się do flebologa i wykonać badanie usg Dopplera. Trzeba pierw znaleźć przyczynę by móc podjąć właściwe leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.