Przyczyny niedowagi przy zdrowym odżywianiu się

Mam 24 lata,157 cm wzrostu i 46 kg.Odkąd pamiętam NIGDY nie mogłam przytyć choć bardzo chcę! Wszyscy mówią,że jestem chuda bo mam tasiemca albo anoreksję. Ale ja uwielbiam jeść! Niestety nigdy nie udało mi się przekroczyć wagi 48 kg...chcę wyglądać zdrowo! Jednak od dłuższego czasu towarzyszą mi również codzienne biegunki,do tego ból jelit po jedzeniu i gazy, a tabletki typu Stoperan pomagają na jeden dzień. Dodam, że badania krwi i wątroby zawsze wychodzą prawidłowe.Nie wiem co robic? Pomocy

Witam,

Zachęcam do wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych. Możliwe, że jest to np.nadczynność tarczycy. Najlepiej wykonać m.in.szczegółowe badania hormonów tarczycy.

Dodatkowo polecam wykonać analizę składu ciała (więcej o tego typu badaniach może Pani znaleźć na http://diet-coaching.xaa.pl/analiza-skladu-ciala-artykul-food-forum/) oraz skonsultować z dietetykiem swój dotychczasowy sposób żywienia (w celu określenia błędów żywieniowych)

Po więcej zapraszam na stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska