Przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust

Witam, mam 28 lat. prawie 5 lat temu miałem gastroskopię, wynik przewlekle zapalenie błony śluzowej żołądka - wszystko było na tle nerwowym, ani wrzodów ani helicobactera stiwerdzono. Rytm wypróżnień bardzo różny. Natomiast od 18 roku doskwiera mi fetor z ust, co zjem to tak naprawdę cuchnie okropnie. Zacząłem brać od kilku dni emanerę, fetor jest toszke mniejszy, ale mam uczucie ciagiecia po prawej stronie zoladka jak cos pije czy jem. Schudlem z 80 kg ok. 6 kg w 2 miesiace (dodam ze pracuje teraz fizycznie i jem 1 -2 posilki dziennie ale spore,a, wczesniej mialem napady kompulsywenego obiadania ze wzgledu na nerwice) aktualnie odstawiono mi antydepresant Sertagen, czy mam powazne powody do niepokoju?Nie chce znow wpasc w hipochondrie i robic 1000 badan. :(

Czy ma Pan jakieś problemy stomatologiczne? 1-2 posiłki dziennie to niedobry sposób odżywiania, proponuję zmienić nawyki żywieniowe. W opisanym przypadku proponowałabym ponowną gastroskopię, do rozważenia kolonoskopia. Pozdrawiam.