Przyczyny niespodziewanych zawrotów głowy

Dość często mam niespodziewane zawroty glowy poza tym nie mam żadnych innych dolegliwośći kilka lat temu czesto bolała mnie głowa ale nie wiem czy to ma jakiś związek. Proszę o poradę. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zdecydowanie wskazana jest konsultacja neurologiczna. Przyczyn może być bardzo wiele. Z pewnością w/w objawy należy poddać diagnostyce.