Przyczyny nieustannego ochłodzenia organizmu

Witam. Mój wzrost do 165 cm i waże 53 kg. Ciągle mi zimno. Przy aktualnej pogodzie, gdy wychodzę na zewnątrz mam na sobie bluzke, bluze, kurtke i na kurtke bluze. Z tarczycą jest ok. Byłam u lekarza i niby nic mi nie jest. Ale to nie jest normalne, ze niektórzy chodzą na krótki rękaw, a ja muszę sie ciepło ubierać. W tamtą zime było identycznie. Uprawiam sport codziennie. Tylko kiedy jest typowy upał to nie jest mi zimno.Wtedy nie moge wychodzić z domu, bo nie daje rady i się "roztapiam".Pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.