Przyczyny niskiego ciężaru właściwego moczu

Witam, moje pytanie dotyczny morfologii odebrałąm ostatanio badania krwi,wystepuje u mnie zbyt niska ilosc hemoglobiny i krwinek czerwonych, wielkosc krwinki jest zbyt duża, a witaminy B12, kwas foliowy i żelazo jak najbardziej na dobrym poziomie, mam takze niskie płytki krwi i zbyt niski cieżar właściwy moczu czego może być to przyczyną ?

Są jeszcze inne przyczyny anemii makrocytarnej niż niedobory witaminy B12 i kwasu foliowego. Należą do nich : toksyczny wpływa alkoholu na szpik, niektóre formy anemii pokrwotocznej lub hemolitycznej, anemia towarzysząca chorobom wątroby lub żółtaczkom, przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc, niedotlenieniu, wadzie kanału Gardosa, anemia polekowa, np. w wyniku stosowania antykoncepcji; łagodna makrocytoza rodzinna, niektóre przypadki niedoczynności tarczycy, hiperglikemia itd...