Przyczyny osłabienia i omdleń

Witam! Mam 18 lat i jestem kobietą. Od jakiegoś czasu często jest mi słabo i kilkakrotnie zemdlałam. Lekarz polecił mi zrobienie morfologii i otrzymałam następujące wyniki: leukocyty 6,5G/L, erytrocyty 4,63 T/L, hemoglobina 13,0 g/dl, hematokryt 39,0%, MCV 84,1 fl, MCH 28,1 pg, MCHC 33,.4 g/dl, RDW 13,6%, płytki krwi 282 G/L, MPV 7,2 fl, PCT 0,204%, PDW 16,3. Czy mam się czego obawiać? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Wszystkie składowe morfologii w Pani badaniach mieszczą się w granicach normy. Możemy w związku z tym wykluczyć z całą pewnością anemię. Jeżeli podane przez Panią dolegliwości będą nadal występowały, proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego celem ich dalszej diagnostyki.