Przyczyny płaskich brodawek sutkowych

Witam, mam 19 lat i pewien problem. Mam płaskie brodawki sutkowe, kiedy powinny być lekko wypukłe (normalne). Co mam robić? W dzieciństwie tworzyły mi się strupki na brodawkach, ale się rozpadały. Proszę o pomoc

Nie ma możliwości skutecznej poprawy, należy sie akceptować. Ukształtowanie brodawek u każdego jest nieco odmienne, ale to szeroko rozumiana norma. Pewien problem pojawi się podczas karmienia, ale w wielu szpitalach funkcjonują pielęgniarki laktacyjne, które służą doświadczeniem i bardzo skutecznie pomagają.