Przyczyny powstania Linea Negra

Witam, jestem kobietą, mam 24 lata. Mam pytanie, od dziecka mam ciemną linię na skórze, zaczyna się poniżej mostka, biegnie przez pępek do wzgórka. Właściwie nic mi nie dolega(oprócz ciekawości). Czytałam że linea negra pojawia się w ciąży, mi zaś pojawia się i znika sama z siebie. Kiedyś leczyłam się na hiperprolaktynemię, poza tym jestem raczej brana za chłopca z wyglądu, chudzielec owłosiony. Wiec jak to jest? Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Tego typu zmiana skórna towarzyszy zaburzeniom hormonalnym, jednak nie mozna na jej podstawie ich rozpoznawać. Najpewniej jest to Pani cecha osobnicza,