Przyczyny problemów z pamiecią 28-letniej osoby

Witam. Mam 28 lat i problemy z pamięcią. Zdarza mi się zapominać co ktoś mowił do mnie 5 minut temu, gdzie położyłam przedmiot itd. 2 lata temu miałam rezonans głowy i wszystko ok. Nie wiem gdzie szukać przyczyny?

Dzień dobry,
w pierwszej kolejności proponuję udanie się na konsultację do neurologa, który ewentualnie zleci dalsze niezbędne badania. Przyczyn zaburzeń pamięci jest dużo dlatego potrzebna jest rzetelna diagnostyka neurologiczna. Polecam także, w drugiej kolejności, udanie się do psychologa lub neuropsychologa (nawet lepiej) w celu diagnozy pani funkcjonowania poznawczego, w tym procesów pamięciowych.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl