Przyczyny problemów z ziewaniem

Witam. Mam pewien problem. Od paru dni mam problem z ziewaniem. Nie mogę ziewnąć do końca. Oddychać przez usta mogę lecz gdy ziewam "gasne" na finiszu co powoduje że nawet co minutę chce mi się ziewać lecz nie mogę do końca Jest to uciążliwe bardzo i nie wiem jaka jest przyczyna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu oddechowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.